| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, no, asi bych měla uvést na správnou míru, tak jak se tedy všude o Emulipsu píše - Emulips kapky nejsou na hubnutí :)), ale upravují trávící systém, takže doporučuji tam, kde je problém s trávením, vylučováním a kde je tedy problém s metabolismem tuků a je jedno, jestli má daný člověk nadváhu, či podváhu. Užíváním Emulipsu dochází pouze k úpravě a harmonizaci a pak tělo díky úpravě buď zhubne, či přibere, tak jak to je potřeba, tak jak to má být.

Pravdou je, že jsem s Emulipsem zhubla za 14 dní o 2,5 kila, jsou to 4 roky zpět .. tak jsem byla a samozřejmě i dnes jsem velmi nadšena, ono vůbec s produkty této společnosti jsem zhubla pak v průběhu cca 10-ti měsíců 17 kilo a díky Emulipsu si tuto váhu držím. Není mnoho drahý, pro prevenci stačí užívat 1x denně a to vám pak Emulips vydrží až na 100 dní, což je na den 3,75 Kč :)) tak proč ne. Super je, že jde užívat i když kojíme, či jsme těhotné, za to jsem byla tehdy vděčna. :-) Díky vlastním a dobrým zkušenostem jsem se k firmě přidala a získala další spoustu zkušeností, tak pokud by byl zájem, ať již o nezávazné informace, či o koupi Emulipsu, tak není problém. Eventuelně použijte e-mail, měl by se zobrazit, doufám, moc sem totiž nechodím :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.