| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

promiň že píšu až teď, mám nemocnou malou a jukala na pohádku, tak sjem šla poklidit.. :)

mastičku holky mi doporučili Elocom (to myslím může naspat i obvoďák - je to na bázi kortikoidů, já ji mívala na atopický ekzem)
tu jsme doma neměli, ekzem mám horší a dostávám teď belogent, tak jsem na netu koukla na složení a ono je dost podobné a belogent se může od 2 let.
Tak to byl jen takový pokus a sama jsem byla naprosto v šoku že po 14 dnech nepravidelného mazání překožka šla normálně stáhnout. Tedy syn u toho nadává, že to je nepříjemné (teď už mažem jen pro jistotu jednou týdně) ale jde to a zpět taky.

A to měl v 7,5 takovou fimozu, že nebylo vůbec možné se ani kouknout na močovou trubici.
Ten belogent mě předepisují na kožním.

Jinak já to dělala tak, že jsem dycky jakoby prostě stáhla co šlo, no nešlo skoro nic a to co jakoby vykoukla, ta kůžička tak tu jsem trošičku namazala... no a ono to pokaždé šlo víc a víc.. a najednou to šlo po 14 dnech úplně. Jsem hrozně ráda, už jsem se děsila další operace.
Pokud ale ji maj tvoji kluci přirostlou, tak bych to klidně ještě nechala.. ono se to odlepí jak kdy jak u koho. Ty kortikoidy jakoby povolují tu kůžičku, že je elastičtější a volnější.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.