| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám s malým takový problém, už cca tři týdny je bez plen, naučil se čůrat na záchod prakticky ze dne na den a je suchý i v noci. Ovšem máme velký problém s kakáním, prvních 14 dní kakal nevědomky do slipů, podotýkám, že jsem mu nikdy nenadávala jen jsem vysvětlovala, že musí na záchod. Teď si to ale asi začal uvědomovat a jak má jít kakat začne přešlapovat a zadržovat a na záchod nejde ani za nic, jak ho tam posadím tak slejzá pryč. Nevím jak na něj, vidím jak je chudáček úplně zpocený a vynervovaný, ale nic na něj nezbírá. Když ho držím, tak se za mě zapře a sleze dolů. Jediné co mi zbylo je posadit ho na redkuci a jít za dveře nebo stát u něj, jelikož neumí sám slézt tak 30s ječí a tím se samozřejmě vykaká. Jenže tahle metoda je mi proti srsti, bojím se aby se pak nebál ještě víc než teď. Když je po akci tak je celý vysmátý a u hovínka by stál i celý den. Nevím v čem je problém, stalo se vám to s dětmi taky, nemáte nějaký tip jak na něj? Děkuji za rady.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.