| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přeji hlavně silné nervy - protože to teď potřebuješ nejvíc.
Měli jsme doma něco podobného -- totálně uřvaný dítě. Nejdřív šílený koliky, při kterých si zvykla na chodící náruč a pak když koliky skončily, tak tu chodící náruč vyžadovala, jinak řvala. Takže u nás nastoupil šátek. Strávila v něm 15 měsíců, než začala pořádně chodit, pak se to začalo zlepšovat. šátek jsem v podstatě za celý den nesundala, dělala jsem s ní všechno a i na záchod jsem chodila s ní. A zastavit jsem se taky nemohla, jakmile se přestala houpat, začala řvát. Záda bolela jak blázen, ale pro mě lepší, než ten příšerný řev. Usínala ve tmě v chodící náruči, trvalo to min. 2 hodiny, než úplně vytuhla a my ji mohli položit do postýlky. V 10 měsících už jsem prostě řekla dost a začla s "metodou kontrolovaného pláče". Intervaly jsem neprodlužovala, prostě jsem tam každé 3 minuty přišla, položila, řekla, že jí mám ráda a zase položila. Byla to fakt hrůza. Už jsem chtěla volat Chocholouška a nechat se hospitalizovat. Navíc manžel byl proti této metodě, takže to bylo jen mě. Asi po hodině řevu se tam chtěl vplížit a vzít jí do náruče. Doslova jsem mu zahradila cestu, aby se tam nedostal, protože kdyby jí vzal, tak bychom prohláli definitivně. Nicméně výsledek se dostavil -- po dvou hodinách řevu -- usnula ... sama (asi totálním vyčerpáním), druhý den řev už trval "jen" hodinu a půl, třetí den 25 min, čtvrtý den už bylo jen pár kňournutí a patý den jsme ji položili, a za 2 minuty spala. Od té doby usíná sama a já jsem štastná, že jsem to tehndá zvládla. V noci se budila jen na kojení a když jsme v roce kojit přestali, začala spát celou noc. NA tuto metodu nedám dopustit, dítě se prostě naučí, že usnout může i bez maminky.
Za dva měsice se nám narodí druhé mimčo a já pevně doufám, že takový uřvanec to nebude. Vlastně ho už teď prosím, jestli nechce aby se jeho maminka zbláznila, tak ať je to hodné, pohodové a klidné mimi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.