| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, no nic moc holky teď období u nás~n~. V sobotu v práci jsem si dala ,pletenec s pekanovými ořechy, a dostala jsem zřejmě alergickou reakci, otekl mi krk, mandle, ten čípek mezi mandlema, no katastrofa. A to jich tam bylo asi 8 a ještě malých kousíčků. Kdybych snědla pytel, tak jsem už asi na ,,druhém břehu,,~n~. No nic, jeli jsme na pohotovost, dr. se tam zděsil, když se mi podíval do krku, volal hned na orl a jel tam s náma. Když to dr. viděl, tak mě okamžitě hospitalizovali, napíchli mi kanylu, dávali mi kapačku a léky přímo do žil. Mohla jsem se udusit~n~. Navíc teď chodím do práce čím dál častěji, Viki zase kašle, už je to neunosný, zítra jedu s ní k dr. zase na poslech, do školky jí zítra nedám. Odpol jdu do práce a mám do 21.30h. a v sobotu taky. Jsem už KO fakt, můj jezdí z práce čím dál později, tak Vikču pytlikuju s tchýní a Lucinkou. No prostě mazec. Ale jak mě v neděli ráno vezl manžel na pohotovost, tak jsem uplně hleděla, jak byl super~R^. Musím ho pochválit, byl mi oporou. Jsem i brečela jak jsem se lekla, co se se mnou děje. Nemohla jsem ani mluvit, pořád jsem se nadavovala a z toho čípku mi valila krev. No šílený. Radši ani nevzpomínat.

Mochi, jsem se zasmála jaké jste byly 2 dny ,,mladice,,~t~~t~~t~To bylo dobrý~t~~t~~t~

Evisto, zase jste měli neštovice ve školce? Nebo to chytla jinde. Tak pak vyfot at víme, jak byla osypaná a dej to do deníčku, prosím prosím....

Janet a holky, děkuju, že se o mě tak strachujete, fakt mě to potěšilo. Jste mi taky oporou~s~~s~~s~~s~~s~~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.