| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, tak to je fakt hrozné ~n~~s~~s~~s~, no ještě že jste dojeli včas, a zachránili tě ~s~

Já jsem tež KO. Předvčerem jsem měla hroznou chut na bulharku. tak jsem jen trošku snědla, no ale moc dobře mi z toho nebylo. Včera jsem byla na obědě s kamarádkou. a dala jsem si jídlo a k tomu trochu salátu. jenže asi to bylo moc kyselé. tak mi tež nadvakrát nebylo. No a pak mě to přešlo. tak jsem si říkala, že ok. Večer jsem si dala rohlík se sýrem a PAŽITKOU. no katastrofa slabé slovo. Bylo mi a je mi z thoho šíleně zle. nevím, jestli sjem si tím podráždila žluční, nebo slinivku, nebo mám žaludeční vředy nebo co. ale je to hrozné Včera večer jsem se vyblila z podoby, fakt strašné. myslela jsem že se z toho vyspím. ale houby. musela jsem do práce že. tak jsem si ráno dala jen rohlík a černý čaj. jenže opět strašně zle. nebyla jsem shopna pracovat. tak jsem napsala team leadrovi (je fajn), že je mi fakt strašně zle, že bych potřebovala domů. tak napsal že ok, že jasně, at jedu. a at se vyležím.
no nemohla sjem dojet, ta cesta busem byla nekonečná. pak autem. no jen jsem zabouchla dveře, tak opět zvracení - ale šílené. ani ten čaj nesnesu. a pořád cítím tu zpropadenou pažitku ~n~~n~~n~. mamka mi pak uvařila suchou rýži s trochou mrkve. no trochu mě to zasytilo. ale opět mi je zle, a pažitku cítím i v konečcích prstů ~n~. nedovedu si představit, že mám zítra jít do roboty. fakt.
tak nevím, jestli zítra nezajet k dr. jako že bych si vzala dva dny nemocenské - za dnešek a zítřek. protože, kdbych zůstala jen tak doma i zítra, tak fakt nevím, kdy bych si tolik hodin naddělávala....~n~
no uvidím zítra jak bude, ale je mi pořád na zvracení ~n~

Maruška má zítra, a v pondělí, úterý volno. ve školce je zavřeno. je tam rekonstrukce - zateplení budovy, výměna oken - za plastová.
takže bude doma s mamkou.
a možná i se mnou.
ale bojím se, přece jen jsem ve zkušebce...
tak fakt nevím, co dělat.
ale dneska jsem fakt nebyla schopná práce.

Mochi, to je fajn, že ses tak odreagovala. ~R^

nakoukla jsem kvůli Leoni, jak a co - jak nás tu vyděsila, jinak bych ani na net nešla.

malá je s babičkou na hlídání - mamka chodí hlídat čtvrtky do jeené rodiny tady ve vesnici. tak at můžu ležet.
ale už se na ni těším. i když je mi zle.
včera totiž nebyla na noc doma. byla u tatínka. chtěla moc aby ji tatka taky někdy zaved do školky, že tam byl za celou dobu jen jednou. tak jsem ho zkusila poprosit, jestli by si to nemohl nějak zařídit, at má malá radost. tak byla u něj na noc.

holky pa~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.