| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, nic moc. Byla jsem ráno u dr. - dostala jsem léky Nospa. A léky na podporu trávení, co si mám brát po jídle. ale nic moc mi není. Jak jsem snědla trošku oběda - rýže a trošku vařeného kuř.prsa, tak je mi už zas zle hodně. Ale musím to ještě nějak vydržet. ještě aspon hodinu. Protože příští týden si musím naddělat ty čtyři hodiny ze včerejška ~n~, už tak se to táhne...~n~
no doufám, že do pondělka budu ok. jsem zesláblá. a je mi furt blbě. dneska jak jsem jela k té dr. tak než bych zajela zas na své místo, abych mohla přestoupit na bus, tak sjem to zkusila zajet, takže jsem v práci autem. no ale už mám strach z té cesty dom.
V úterý ráno mám přijít na 7hod na sono břicha. tak uvidím.

piju furt jen holou vodu, bo jinak je mi zle na zvracení. fakt nechápu co to je.
~n~

furt mě tu otravuje jeden blbeček. zkouší to. ale je tak otravný, že jen ho vidím, tak je mi :-©, ty jeho blbé řeči...:-©, dneska třeba přišel, že se na mě přišel podívat. a že si na něho mám dát pozor. tak mu říkám, že to mi říkal už včera. ~a~.
a on, že prý jestli vím, proč nemají rádi Deža v 1.B... no maras. tak říkám, že nevím, ale že dneska nemám moc na vtípky náladu. že mi není dobře.
a ten idiot začal, že to tak ženy mívají. a že prý to už tak zařídili ti Eva a Adam, jak ochutnali jabko....:-©:-©:-©:-©:-©:-©, no chápete to?~o~, tak mu říkám, že je mi zle od žlučníku. a on aha, a že to se nesmím přejídat.. no kopnout do kulí málo...:-©
a hned mi zas bylo smutno po tom "mojem"....~n~, já se z toho snad nikdy nedostanu holky... jenže mu říct něco takového, tak zas slyším, že nemám koho buzerovat. a tak podobně. nebo že on si vzpomene na mě, jen když stojí 15. pro výplatu, a ví, jak ho zas oškubu.
jo a k tomu platu . tak ted na tom budem stejně - platově - jako že za práci u zaměstnavatele. on k tomu má ještě nějaké fušky.
ale stejně furt bečí, jaká jsem hrozná, že bych ho nechala zdechnout. prý.
no já nevím, ale když jsem brala 3500 mateřskou, tak si nemyslím, že je tak hrozné aby mi dal 5000. dyt taky jen tisícovku skoro stojí školka, taky léky - jak byla nemocná, kupuju jí oblečení, boty, jídlo.
a ted mi psal sms - on nemá na to, aby se se mnou o tom pobavil osobě - nic nechce řešit - nikdy nic nechtěl řešit. že jako kolik budu chtít tedka , když vydělávám. tak jsem mu napsala, že to pořešíme osobně snad. tak to ne. jak přijel, tak jsem ho chtěla pozvat dál, že se pobavíme. to utek jak malý kluk, že ne, že on nic řešit nechce. a pak zas smsky, že se ptal známých, a že platí od 1200-1800. tak že si to mám promyslet. nevíte, jak to mají třeba nějací vaši známí?
prostě já se kolikrát tak ponižuju, jak mu třeba řeknu, že mi bylo smutno. nebo tak něco, a on mě dycky úplně svlaží.
jsem se musela vykecat holky, tak se omlouvám.

tu musím sedět, bo ten včerejšek - jak jsem šla o 4hod dříve, tak si to musím příští týden naddělat. ~n~ to už nebudu s M vůbec. ~n~

já zas chápu, že on ji chce mít taky o víkendu, to je jasné, nechci mu ji upírat. ~n~ holky končím. asi to zabalím.
od pondělí jsou píchačky ~n~~n~~n~~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.