| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jste hodné holky. ~s~ ne otravu nemám, podle mě je to podrážděný žlučník , nebo slinivka, nebo žal. vředy - ale to myslím, že bych měla větší bolesti. Já bolesti velké nemám. Jen je mi blbě na zvracení. A ted jak jsem nebrala tři dny "svoje léky" jde to na mě poznat i na psychice....~n~
no dneska jsem si už vzala. bo jsem od včerejška od odpoledne na sucharech a vodě. nebo čaji, ale z toho se mi tež trochu zvedá žaludek...
takže jím jen ty suchary. a ťuk, ťuk, ťuk, zatím jsem od včera odpo nezvracela.
no snad to ustojím do zítřka. a pokud jo, tak bych si zítra už dala třeba aspon suchou rýži. ~n~
no v úterý ráno na sono břicha.
hrozně moc nechci do nemocnice. já to mám od mala. mám šílenou paniku z nemocnice. že tam zůstanu. já se v nemocnici dycky zhorším, - od psychiky. to prostředí...~n~
takže se snažím.
dneska jde Maruška večer k tatkovi, bude tam prý na hlídání ta neteř, jak jsem už psala, tak se Maruška nemůže už dočkat. sbalila jsem jí do krabice i ten Playmobil, at si holky vyhrajou s tím třeba. i když už se zas bojím reakce, že co to jako balím a že bude naštvaný. no ale za zkoušku nic nedám.

Holky já mám takový hlad....~n~~n~~n~

No a s těma penězma, já nevím, jak se s ním domluvit, on prostě nechce nic slyšet, vidět, jsem mu to už taky říkala, že mu to rozepíšu, že kolik co všecko stojí.
ale to že ne, že on nic vidět nechce, a že jsem hrozná. ~Rv No prostě já budu trvat na 2tis., ikdyž tvrdí - v smskách, že se ptal už 5ti chlapů, a max prý je 1800 - za dospívající dceru. Ale mě tak štve s tím, že se odmítá o něčem bavit. ale to tak bylo dycky, máte to tak taky? já vím, že chlapi obecně neradi něco řeší. Ale tohle se mi zdá jako extrém. Dycky když jsem chtěla - a chci něco řešit, tak uteče jak malé děcko. ~d~~d~~d~ ale oni chlapi asi už jsou takoví , jenže já odmítám furt věci řešit - když teda něco k řešení důležitého je - přes smsky , no jenže mi asi stejně nic jiného nezbude. ~2~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.