| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Božátko Sárinka ~n~, chjo, proč ty děcka takhle trpí...~;((
No snad už je to na ústupu, a neštovice máte za sebou. Vypadá to, že Maruška je asi od neteře nedostane. no uvidíme, protože inkubační doba je dlouhá. Ale strupy už má prý všecky zaschlé, a že v PO půjde do školy. Myslím, že když už to má zaschlé, tak už není infekční????

Dneska mi zavolal chlap, že jestli chci přezout kola na autě (letní pneu má ve sklepě), tak at přivezu žabku. a že mi to přezuje, dám si kafe, a pak pojedu. jenže za prvé - jsem na vodě a sucharech, zesláblá jak mucha. A nemám na to, sedět tam "u nás" na zahradě. jsem fakt psychická troska, když nejsem schopná tohodle - jako že tam jít, a sednout si tam, kde jsem bývala doma. Tak to teda pochpil, a že si pro auto přijde, a že to má za hodku přezuté, a že mi pak auto doveze, a pak si vezme - v 18hod. Marušku. Jenže jak v těch pět přišel, tak Manči že už chce k tatínkovi, že tam už je sestřenka (dneska je tam na noc - na hlídání u babičky), že už se těší :-), tak jsem jí už přinesla nachystané věci (na Playmobil neřek ani slovo, vzal krabici a šel ~;)), a tak odjeli. Jsem mu říkala, že mi může žabku dovézt až zítra k večeru. že to nespěchá, že stejně nikam nepojedu, že mi je furt blbě. Ale říkal, že ne, že mi to přiveze dneska ještě, že si pak zajde na pivo.... ~a~ nějak nechápu. Doveze si tam Marušku, a pak půjde na pivo. Já vím, že jsem hrozná žže zas remcám. Ale když ji tam má jen takovou chvíli, tak bych si zašla na pivo asi včera. nebo dnes odpo. A ne až bych tam měla Marušku. No možná jen na chvíli asi půjde. Ale i tak jsem vám to musela napsat, bo nemám to komu říct, protože ho nechci hned pomlouvat - kamarádky ho znají. A tady ho neznáte osobně, tak to snad neva ~j~~j~~j~~2~.

S těma penězma, fakt nevím jak to dopadne. soudně to ale řešit nechci, chci se dohodnout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.