| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, a ještě, on říká, že já jsem na peníze. že to je strašné. no asi jsem, ale myslím si, že nemusím živořit, když mám na to právo, nechci po něm si myslím, tak moc.

Leoni, to sis parádně užila. ale na to já bych neměla. pokud bych věděla, že na druhý den někam mám jet, a navíc ještě vařit. ... tak to bych nešla , jsem zbabělec.

holky , já takový milovník jídla. já si nedovedu už představit, že mám být na dietě. a pokud je to slinivka. tak to je sakra přísná dieta - nafurt. ~n~ zítra mi držte palce.

Ten "můj" měl jet na začátku května na ten kurz paraglydingu (co mu zaplatil brácha), tak jsem mu dneska ráno napsala sms, že jestli je to už ted o víkendu. nebo až další týden. A on, že neví, že to musí zjistit. No nechápu. Já takhle mít někam jet, tak pokud by to bylo už tak blízko, tak už to přece vím, ne? no nakonec napsal , že jo, že tento víkend - na týden. Tak že budu mít o víkendu Mančinku pro sebe..... na jednu stranu Hurááááá, se těším. ale na druhou stranu, se bojím, at je mi už dobře. už se to táhne nějak dlouho. chjo. suchary nemůžu ani vidět.~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.