| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lassie, třeba sestra tohle opravdu činí ráda. Praní, sušení venku a žehlení, ona je taková domácí chemická laboratoř a má ráda vyžehlené prádlo... srovnané do komínků.

Jinak vaření u nás je legrace, jen mám pocit, že jsi daleko.

My jsme oba na českou kuchyni, takovou tu babičkovskou nebo mírně upravenou a všechno po kotlích. Já nejím bůček a když má manžel chuť, tak ho upeču :-)) a rozvážíme, protože ho jí jen manžel. Segedín miluju a jíst ho nemůžu, nedělá mi dobře, vždycky hrnec jako hrom, dá si jedno dítě a manžel.
Teď řešil manžel s mámou, že by si dali kachnu. Po roce a půl, upeču ji na medu a budu hledat strávníky, dva jsou málo.
Včera jsme vypáchali kotel guláše. Fakt excelentního a k čemu to je, když děti jedí omáčku a maso zase asi vyhodíme, protože bude suchý. Svíčková z králíka? I nastavená?? Zbyde půl toho králíka, ale omáčky ani prd. .... U nás byste se zdravě dle dnešních měřítek fakt nenajedli.

A slíbila jsem studii smažení sádlo x oleje, nezapomněla jsem, ještě stále je pondělí, zítra. Ve středu jdu zase na kurz važení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.