| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žabátko, tak to je jako bys psala o mě, mám problémy už snad deset let, začlo to záněty močáku, které se u mě projevovaly častým močením - žádná bolest, žádná teplota, jen to močení. Ale jelo to pořád dokola, vždy nějaké bakterie v kultivace a atb. Pak už žádné bakterie nebyly a já jsem furt lítala. Asi před pěti lety jsem docházela k urologovi, ale to byla spíš metoda pokus omyl, pak se to trošku zlepšilo, ale vždy jsem víc chodila na vécko než ostatní. Sem tam tak jednou dvakrát za rok zánět. Ted je to zas o moc horší, zas chodím na urologii a diagnozu mám taky hyperaktivní moč. měchýř. Dělali mi cystoskopii, ale jinak nic. Léky mi nechce dr předepsat, protože kojím. Takže vlastně nic - a stále lítám, některý dny je to horší, mám problém dojít pro syna do školky, abych už zpátky nešla zkroucená bolestí, někdy je to v pohodě. Taky už nevím, jaká vyšetření si mám vyžádat...a jestli vůbec chodím k dobrému urologovi. Je to fakt hrozný problém.
Neznáte fakt dobrého urologa v Brně - který by mě fakt udělal všechna vyšetření? Zaujala mě ta inter...cosi cosi cystitida, na to se musím zeptat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.