| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hani, tak já nepomůžu, protože my doma nelepíme. Má lepítko jen ve školce. A tam ho má většina, tak vůbec neprotestuje, bere to jako samozřejmost. Do tří let, než začla chodit do školky, jsme nelepili. Dr říkala, že to stejně asi nemá moc význam. že se to spraví (snad - pokud se naučí konvergenci), až operací....~n~

Dneska jsem si volala na výsledky z krve. Tak nejsem simulant. jsem alkoholik! ~:-D Prý mám špatné jaterní testy. Ale prý ne nijak hrozné. prý je limit do 0,8. a já mám 1,6. No ale je to brané týden po té kolice že.... Takže před tím týdnem jak to bylo v té akutní fázi, to asi bylo horší, říkala dr....
Takže mi napsala recept na Flavobion - je to prý výtažek z ostropestřce mariánského. Brala jsem ty léky i jak jsem měla mononukleozu. To jsem měla jaterní testy vyšší. myslím že 2,3. Tak mi to mamka s Maruškou odpo vyzvednou. Jdou na očkování klíšťovky.

Tak snad už máte neštovice Evi zárně za sebou. Malá od ségry už chodí od pondělí do školy. Byla doma týden. Že když už jsou všecky pupínky jako strupy - zaschlé, tka už to není infekční, tak už šla do školy. ségra říkala, že to byl děs, všecko to učení dohánět doma.... že to bylo hrozné. a jak ve škole musí, že... tak že doma to byla katastrofa udržet její pozornost (je v 1.třídě).

idu robiť ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.