| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

LENI,
tak to je výborné, že ve školce o Lukym vědí, co mu dělá problém a je tam možnost té speciální třídy - tak to je fajn, určitě se zlepší a pak se mu pusa nezastaví....~;), jak bude brebentit.

Kakání celkem dobrý, teď asi 4 dny byl vzorně do nočníku, veliká pochvala, já myslím, že je to asi tím, co jí - že někdy prostě je 6x denně do gatí boban a někdy úplně ukázkové 1x denně do nočníku jak velkej chlap~:-D

LUSLI,
to je nádherné srovnání, Terezka je úžasná, fascinují mě ty vlásky, to já vůbec neznám, oba jsem měla úplně bez vlásků nebo jenom fakt takové to chmýříčko a když vidím tu černovlasou kštici, tak se úplně rozplývám~:-D. Hlavně ať se vám daří dobře a pak napiš podrobnosti, ani nevím, jestli jsi měla spontánní porod nebo CS...a kojíš?

ROMČO,
tak jak je u vás? Pamatuju si na ty tvoje marcipánové dortíky, jak jsi ukazovala fotky, cos upekla, mňam to bych si dala...nebo teda spíš nedala.....

Holky já jsem teďka nasadila těžkou "hlídačku" v jídle~w~, musím se aspoň udržet váhově tak jak jsem teď, mám metu, že si nebudu kvůli změnám po druhém mimču pořizovat novou garderobu, jak jsem musela po prvním~:( - to byla katastrofa, jak se mi změnily všechny proporce, neměla jsem na sebe lautr nic, když jsem se vracela do práce, všechno mi musela půjčit mamka. Tak to teď už nehodlám, krámů na sebe mám hafo, které jsem si pořídila mezi mateřskýma, ale fakt se musím hlídat~;).

Chtěla jsem se zeptat - je dobré jíst pravidelně třeba po 2 hodinách se něco dát než úplně hladovět a jíst jenom 3x denně? Já to dělám tak, že samozřejmě mám ty 3 základní jídla denně (ale menší porce), ale když mě mezitím popadne chuť, tak to prostě zkrotím tím, že si vezmu př. jablko. Je to lepší takhle pravidelně, že? No, uvidím, dělám to tak nějak zatím "citem"..... tak kdybyste nějaká měla nějakou zkušenost nebo vychytávku ani ne tak s radikálním hubnutím, ale co je dobrý jíst a kdy nebo tak, tak mi napište, jestli nakouknete, díííííííky~s~

A to nás čeká na 14 dnů oslava 10tin staršího synka - holky, už bude mít deset let, já jsem z toho naměkko snad už od novýho roku~n~, takovej velkej kluk a já si ho pamatuju, jako mimi a když rostl a byl ve školce...ach jo, proč to tak letí.

Mějte se všechny krásně a zase mrkněte, všem hezké jaro~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.