| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj hollky, no tady je opět mrtvo~Rv.
Tak a teď novinky. Včera jsme byly s Viki na alergu a dopadly jsme KATASTROFÁLNĚ~n~~n~~n~. To jsem ani nečekala. Takže nasadila nám atb. Přesto, že jsem jí říkala, že jsme nedávno dobraly, ale to je prý´jedno, musí jí je dát. Dále jsme dostaly dýchátko pro silné astmatiky. Ventolin a Ecobec nám vůbec nepomáhal, dále nesmí jít víc jak měsíc do školky~n~~n~~n~~n~ a příští pátek na kontrolu a dá nám žádost na ORL a půjdeme aby zjistili, jestli nebude potřeba vytrhnout nosní mandle~n~~n~~n~~n~. Hlavně že jsem pořád chodila k naší dětské, ta si jí poslouchala, když jsem volala na alergo, jestli můžeme přijet, že malá furt strašně kašle, že je to neúnosný, tak že prý at jedeme k dětské, že tam má narváno. Takže příště jedu rovnou na alergo~o~. Nezájem, že má narváno. Mohli jsme mít už dávno klid a né pořád probdělý noce, kdy malá v jednom kuse kašlala ale šíleně a sotva jí to doznělo, začala kašlat nanovo a tak pořád dokola minimálně už 2 měsíce to takhle pytlikujem. Rvu jí čípky do zadku kvůli laryngitidě atd. atd. Bohužel se to astma u Viki čím dál více potvrzuje a astmatička zřejmě bude. 100% nám to řekne až přístroj, na který půjde až to zvládne. Zatím je na to malinká.
Jinak co se týče měsíc bez školky, tak jsem dr. řekla, jak si to jako představuje, že to je nemyslitelný, že chodíme do práce, já sice nepravidelně, ale chodím a nevzdám se toho bo mi to aspon nájem zaplatí, tak mi řekla, ať si rozmyslím co chci~q~. No na jednu stranu má pravdu, ale kdybych byla jako třeba samoživitelka, tak jako bych se chodila pást? Bych chtěla vidět jí, jestli by mohla zůstat víc jak měsíc doma. Si fakt nedovedu představit, kdybych chodila do práce, co bych jim tak jako řekla. Že víc jak měsíc nepřijdu? Já vím že je to pro Viki nejlepší, ale bohužel doba je zlá a toto si snad nemůže ani nikdo dovolit, páč jinak by asi šel za chvíli pod most....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.