| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, naprosto tě chápu. Taky se modlím, aby malá nebyla třeba nějak fest nemocná, aby nechytla ted neštovice, nebo tak něco - myslím nějakou nemoc se škaredým průběhem. Protože si nedovedu představit, že bych o ni nemohla aspon pár dnů pečovat ~n~.
A jak jsem dostala tuhle práci, tak jak jsem pořád hledala a hledala a snažila se. Tak jak mi tehdy zavolali, že mám nastoupit za 5 dní, tak to byl takový šok, že jsem se z toho úplně a doslova zhroutila. Ta představa, že už s malou vůbec nebudu... ~n~. A ty navíc máš ještě jednu školou povinnou... a te´d Viki nemocnou....~n~ a chlapa pryč několik týdnů možná.... no naprosto chápu tvoje pocity.
Myslím si ale že pokud tam jsi už dobře "zapsaná", tak že kdybys jim vysvětlila situaci, tak že by se možná dalo s nima domluvit... záleží jestli tu paní, se kterou jsi mluvila v telefonu znáš osobně, jestli je to někdo, s kým už jsi jednala. Nebo je to někdo z centrály v Praze, pro koho jsi jen číslo v pořadníku, kterému volá. A u koho si udělá křížek...~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.