| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak mě osobně jeden čas zachránilo, že mám bráchu - když se to v rodině opravdu podělalo. Bylo mi necelých 17, mladšímu bráchovi 14 a půl. Následující léta jsme spolupracovali jeden s druhým a pomáhali si, jak jsme mohli. I když přišlo rozdělení, úplně jiné životní styly a dokonce i následný několikaletý spor, stejně věřím, že když budu potřebovat, můžu s bráchou počítat.
A starší brácha, který je po úraze invalidní, může zase počítat s naší pomocí. Už teď mu s přítelem splácíme garsonku, kterou jsme koupili, aby měl jednou kde být(teď žijí s mámou v Praze v pronájmu, což je od nás trochu z ruky a navíc bych to neutáhla jednou sama platit). Nemáme ani dostavěné své bydlení, naše děti nemají svůj pokoj, ale tohle byla věc, která byla důležitá - a mám štěstí, že mám k tomu ještě chápavého partnera.
Příbuzní mi na jednu stranu velice zkomplikovali život, na stranu druhou mi hodně pomohli. A děti rozhodně povedu k tomu, že mít jeden druhého je důležité a že se vyplatí na vzájemných vztazích pracovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.