| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no vhledem k tomu že ceny najmu se rovnaji skoro cene hypoteky mesičně je jednoduší si radeji platit neco co bude jednou moje......
dalsi vec je ta že pokud mladí nezdědi neco po bližším přibuzenstvu nebo nebudou bydlet pod jednou střechou s rodiči pokud je to vůbec možne nic jineho kolikrat nezbude....
navic bytu na pronajem v cenově dostupne hranici moc neni pokud se nespokojite s litvinovem popripadě s kanalem pod mostem hold bydleni neco stoji...
navic většina paru bud nevydrži psychoteror spolubydlicich tchyně tchan a utikaji do sveho...pokud jim banka vubec pujčí....
nebo hledaji jak jsem napsala cenově dostupne bydlení...
ne každy si žije jako v bavlnce....ne každy videla tolik aby si mohl žit jako nekdo jiny...a kolikrat hypoteka je jedine vychodisko jak mit střechu nad hlavou.

ja v 18 začala to tehdy na hypo nedosahlo moc lidí podotykam...platit hypoteku na byt 1+1 .....
přišli děti....byt jsem na čas pak i pronajala a bydlela pod střechou s tchyni sodoma gomora megera už nikdy vice soužití s tchyni leda mimo společnou domacnost tak jedine je fantasticka...
byt se doplatil prodal sme se rozmnožili planovane a mame ted svuj domek bez hypo...po 10 letech....ted jak pišu mame 4 roky barak bez hypo.....
ale nejak se začit musi....aby človek mel....

a jeste jedna vec co stim udělaji jednou moje deti až tu nebudu je mi jedno protože o tom nebudu vedet ....to už mě vážně netíži....ja si užiju svuj život ted spokojene konecne a to je podstatny...začatek jak se řika hnusně na P***
ted pohoda klidek tabaček..jak jinak to napsat.
a mýty že na baraku se musi pořad dělat je fakt mýtus..už nežijeme za cara klacka kde skladame svoje chyše s kameni a hliny ...nejezdime s kocarem a koněma a nemame konirny.......
pokud jsem se divala dobře a muj zrak me nešali tak barak je s cihel,kone pod kapotou take mame ale aut,a maštal je naše garaž.kde auta nekrmim senem slamou nevytiram jim spodky atd...~t~~t~~t~~t~

naopak si vyvalím škopek pod pergolou s kafem na stole nohama na druhe židli a tlemim jak jedno dite se klouže na skluzavce druhe na houpačce a třetí se snaži zahrabat čtvrte do písku.domaci prace za me zvladne mycka pracka a jine vymoženosti moderni doby.
přes zimu jdu a otočim jen takovy čudl nastavim teplotu
a nesekam dřevo jak pračlověk a obed take nevařim v kotlíku jak si pravdepodobne nekteří mysli že tak to vypada na venkove kde jsou rodine domky.......bydleni v králikarne na sídlišti jsem si užila vice nežli dost.moravskou metropoli mam rada prožila jsem tam x let života brno je brno ale živo v nem je hekticky a nechybi mi vubec.tady taky nic nedelam jo koukam na travu která ted momentalne roste když zapršelo...jedina prace je pak vytahnout sekačku a zaříznout travnik noo...a pak si zase hodit škopek pod pergolu nejlepe s kamoskama kafíčko pianko...~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.