| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já dneska jen v rychlosti fakt. Mám hodně práce . ...
Terez fotečky krásné, souhlasím s Mochi, jste super akční rodinka.
Mochi, no ty tak mluv něco o tom, že někdo toho hodně stíhá. Dyť já si kolikrát říkám, jestlti jsi vůbec z téhle planety (viz jak byl tvůj tatka nemocný, a ty těhu...).~;)

U nás opět marodka. Maruška horečkuje. Už jak byly ty čarodějnice, tak ani nevím, jestli jsme vám to tu psala. že měla horečku pak v noci. Pak byla ok. a v pondělí v noci opět horečka. ráno taky. a jinak nic. tak nešla do školky. ještě že existujou babičky... no a už se jí přidává kašel, rýma. tak je doma, a v noci má těch 38,5. Přes den těch 38. dávám Nurofen sirup. Sinupret na odhlenění. stříká si do nosu Olynth.
No a já jak jsme se ještě v pondělí muchlovaly. tak jsem nemocná tež. Baštím Nurofen a střídavě Panadol. Je mi nic moc... kapesníky spotřeba....

tak tu žijem....

čus...~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.