| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
Janet, pryč s bacilama. jsem si myslela, že když bude jaro tak ty nemoci poleví a ono je pořád něco.

Evisto se nedivím, že se Sárince po školce nestýská, když je u babi :-)

Manža má te´d v práci docela dusno. Vedení mu oznámilo, že se bude zavírat spousta prodejen po republice a že si firma do budoucna nebude moc dovolit držet správce sítě na plný úvazek. No ještě rok to tak má vydržet a pak se uvidí, buď ho vezmou na živnosťák a nebo holt bude muset jinam. No kdyby bylo nejhůř tak se vrátím do práce já a manža by pracoval z domova (tchýně by pomáhala).

Evisto, to je určitě paráda, že s Lůcou už nemusím nikde běhat. :-) Ale té neurologii se asi nevyhnu zase já. nemůžu udělat pohyb aniž by mi bolest neystřelovala od páteře k ledvině. Asi jsem si tam něčím hnula, mám to už dlouho, ale začíná se to každým dnem zhoršovat.

Leoni, jak ty? Asi makáš až to není hezký. Drž se!

Jo jsem vám zapoměla písnout. V pondělí jsem byla ve Vinohradském divadle (mám sehnala přes kamarádku lístky) na Familii. Nádhera. Hrála tam Jirásková, Hlaváčová, Kostka ... No takovýhle kulturní zážitek jsem neměla už hodně dlouho. Až jsem několikrát pustila slzu ~f~~t~~t~ Zítra jdeme zase, na Brouk v hlavě a v červnu jdeme Do naha! Fakt mě to nadchlo ~R^~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.