| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, teda taky jsem nevěděla, že má Honzík problémy s ouškama ~a~, oni to říkají i v té reklamě, že to pak bývají někdy následky - přechodné (a můžou být i trvalé, ale to ve vašem případě určitě nebude) na uších - po pneumokokovi. Ach jo, vy musíte božátka toho mít ~n~ to je super, že Lucinka už leze, to máš o "zábavu" postaráno ~t~, a Honzík z toho má taky určitě srandu ne? nedělá s ní ted trošku už lumpárny, když už se Lucinka pohybuje? No teda tak 3 dny, tak je fakt super....~n~
No Maruška taky byla ve školce jen pár dnů, a zas je KO. ~n~ No fakt, ještě že mám tu mamku doma. Je v částečném inv. důchodu. A čtvrtky chodí hlídat v dědině jedněm děti. Ale ted to teda zrušila na dnešek kvůli Manči. Ráno ale musela na předoperační odběry k dr., tak jak přijel tatka po noční, tak s ní byl na chvíli on. než dojela. Já jsem jela už v 6.15 - autem - jezdím ted už pár dní autem až do práce, je to štreka sice, ale už jsem se to docela naučila, a takhle jsem za 35 minut doma. ~R^ akorát že nemůžu jezdit takhle furt, protože se to prodraží. Žabka mi žere cca 9 litrů.... je to žralok. ale je to pomoc taková rychlovka. a ted jak je tak hnusně. paráda, nastoupím před barákem, zaparkuju před budovou... paráda. Mám nadděláno 1,5hod. V pondělí jsem tu byla o hodinu víc - to byla ještě M zdravá. a pak po troškách. Tak dneska půjdu dřív trochu, ptž naši jedou s Cory na veterinu.
Mamka jde tuším příští pátek do nemocnice - asi na týden - na operaci s ramenem, tak to bude složitější. Doufám, že už bude Maruška zdravá, protože se mi nechce, aby šel na paragraf pavel, a já byla tak bez Marušky celý týden... ~n~ tak doufám, že do té doby už bude zdravá. A nějak to budem zvládat s vyzvedáváním. Po té operaci bude mamka taky samozřejmě "out of service"~:-D nějakou dobu.... no uvidíme jak to půjde.
pavel je tedka na tom soustředění - až do soboty večera - na tom paraglydingu. tak to mu počasí moc nevyšlo. to asi moc nelítá.... no říkala jsem mu v sobotu, že je nemocná. že má horečku. on, jako že to je bobiš, a že je mu jí líto - psal sms. A pak už nenapsal ani nezavolal vůbec, jo vlastně v neděli psal, že lítal 25m nad zemí, a že to bylo super, ale že počasí je hnusné. Taaaak mě naštvalo, že se nezeptal vůbec na Marušku..... fakt mě to naštvalo. Tak jsem mu napsala jen Ok. A on se vůbec nezeptá na ni. Tak jsem mu v út napsala, že asi na mě ztratil číslo, tak že mu píšu, že teda Maruška je doma, že je nemocná, že má horečku a kašel. že je s ní doma moje mamka. Tak teda pak volal večer, mluvil s ní. Ale mě štve, že sám od sebe se na ni nezeptá.... a ted už opět ticho po pěšině...
proč to píšu... chtěla bych vědět, jak je to u vás, když jsou nemocné děcka...zavolá třeba váš chlap z práce, jak je jim? nebo prostě na to vůbec nemyslí? mi tohle nepřijde normální....
jak říkáš Leoni, jsem sice v práci, ale myslím na ni....
No ale aspon ji budu mít o víkendu doma, když on se má vracet až v sobotu večer, a asi za ní přijde. Maruška už tak hoečky nemá, jen teploty. Ale hodně škaredě kašle. Zkusím to ještě sama léčit. nechce se mi do ní cpát antibiotika.... uvidíme...
S neštovicema neporadím....snad se to Sárince ztratí ty flíčky....~d~~;((~;((~;((
Mochi, závidím tu kulturu - jé, já bych taky tak šla do divadla.... a na známé herce - do Prahy... jen by mě jen tak pro orientaci zajímalo, kolik tak stojí lístek do Vinohradského divadla?

Tak já jdu cosi robit...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.