| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ježíš, jak to konkrétně budete dělat? Dva baráky, dva byty, dvě konta? Já pevně doufám, že rozdělovat se bude po mé smrti (bude- li co), a to už mi pak bude jedno, ale třeba to vidím moc zjednodušeně.

I když je vlastně fakt, že manželovi rodiče bydleli v baráku na spadnutí, tak jsem jej nechali zrekonstruovat, což jsme si ovšem podmínili tím, že ho nechají přepsat. Takže rekonstrukce, která víceméně znamenala přestavbu celého domu (od té doby vím, že se nevyplatí), za naše peníze proběhla, barák se přepsal, rodiče už ve zrekonstruovaném bydlí cca 10 let a jedna z mužových sester to nelibě nese. A to i přesto, že se s nimi rodiče nějakým způsobem finančně vyrovnali (podrobnosti neznám).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.