| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tinas, já mám zkušenost jen s tím skoro pštiletým. Ale mám pocit, že jeho otec, je přiženěný, takže ho známe až z dospělosti, má to samé. U něj to nikdy nebylo diagnostikováno, ani pokus o to, tenkrát se na to asi nehrálo a dneska si nikdo nedovolí na to ani pomyslet. Bude mu 40 let, má 5 doktorátů, mluví plyně 6-ti jazyky, ale pro běžný život je téměř nepoužitelný. Být tak zavřený někde sám, ve svém světě, ve svém kanclu, aby ho nikdo neobtěžoval, když je rodinná sešlost, tak buď nevyleze z pracovny nebo raději není doma. Má vlastní firmu, tak se k němu nesmí nikdo přiblížit, se světem komunikuje jen skrze manželku,je to trochu nadnesené, snad pochopíš, jak to myslím, která je jeho taková spojka. Navíc se mi zdá, že dost pije. Přes týden vůbec, ale tyhle rodinné a jiné sešlosti zvládá tak, že vyžunkne během půl hodiny láhev whisky, začne se usmívat jako sluníčko a je jakoby mimo realitu a pak to snese. Myslím, že se to s nimi táhne celý život, že se to ano v dospělosti nezmění, jen jsou ty projevy jiné. Nicméně jsou oba šťastní, myslím, že mají spokojený život, jen v těch svých kolejích. Jo a oba bezmezně milují vlastní maminku, to je pozitivum pro vás mámy. Nikdy by mámě neublížil, neřekl proti ní křivé slovo, prostě máma je životní jistota.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.