| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mému synovy u kterého mám podezření na AS bude 10 - ve škole je bezproblémový - problémové chování je u něj doma a mezi těmi co zná velmi dobře - třeba vůbec nemůže být s babičkou a dědou, protože oni jsou z něj na prášky jak se prý hrozně chová - takže hlídání nikým nepřichází v úvahu - naštěstí už je velkej a může být doma sám - je nejdradši sám doma - je to samotář - nevyhledává kolektiv - má málo kamarádů - jak mu navrhnu, že bych ho přihlásila na nějaký kroužek nebo na tábor tak je nepříčetnej, že nikam nepojede, že tam nikoho nezná atd. Že pojede jenom na dovolenou s náma a s nikým cizím. Myslím že představa neznámého prostředí ho hodně stresuje - dokonce, že je to pro něj nepřekonatelný problém - jít do neznámého kolektivu. Záchvaty zuřivosti ho přepadají nejvíce když se děje něco nečekaného - např. když jdeme nakupovat potraviny a já po něm nečekaně chci, aby si zkusil např. bundu co tam prodávají - to začne zuřit, křičet a nic s ním nehne - neskusí si to a chová je jako blázen - třeba si sedne na zem a odmítne se hnout dále...Je to s ním opravdu těžké - má projevy jako zvíře nebo jak to popsat - neustále vydává zvuky jako vlk a několik dalších zvířat dohromady - no když to někdo u nás vidí tak mi říká, ať ho odvedu k psychiatrovi - když mu vysvětluji ať to nedělá tak to vůbec nepomáhá - nedokáze se ovládnout... Takových projevů má nespočetně a já bych ho mohla jenom celý den okřikovat ať se srovná a chová se jako normální člověk - asi to nedokáže, ale je zvláštní, že ve škole se prý chová normálně... Je velice chytrý - učení mu jde samo - asistenta nepotřebuje ani náhodou - takže jestli každej aspík potřebuje asistenta tak to není aspík. Syn je těžkej introvert - nejdradši sedí doma - nechápe proč by měl chodit ven, nejradši sedí u počítače a kouká na TV.

Nevím jestli je vhodně tahat ho po doktorech - jestli by nepomohlo jen kdybych si já naštudovala jak se k němu chovat - jak ho vychovávat....







Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.