| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to je krásná zpráva!:-)

Holky, já už zas mám tu svoji koliku nebo co. No možná k tomu přispívají i moje nervy... však mě znáte..... už o tom ani psát nebudu ~n~. No včera jsem šla s kamarádkou na oběd, a dala jsem si kuřecí závitek se špenátem, a opékaný bambor - no ptala jsem se toho číšníka, jestli je to v oleji, říkal, že ne, že v troubě na sucho. Fakt to bylo suché naprosto. jenže se slupkou. a asi mi to zas podráždilo břuch. takže jsem včera zvracela v práci. pak doma. a furt je mi blbě. jím suchary. mám hlad. je mi zle ~n~ tož tak.

včera si vzal pavel marušku. protože mamka má dnes hlídání. A muselo se s ní zajet na kontrolu. tak s ní jel. a vzal si paragraf. doktorka říkala, že může maruška už v pondělí do školky, že už je dobrá. to mi volal. tak jsem zavolala do školky, že teda at s ní v pondělí počítají. oni totiž mají ve čtvrtek besídku. a prý že když nastoupí v pondělí, tak něco stihne ještě nacvičit, a může vystupovat ~s~:-), tak jsem ráda. Jenže když jsem mu to napsala, tak byl naštvaný, že jsem tak rychlá, že chtěl ještě zůstat příští týden doma, že ho bolí v krku. No opět jsem to zkonila ~Rv jsem dylina ~a~

Má Marušku i dneska. A zítra večer mi ji přiveze. A budu ji mít o víkendu. sice je mi po ní smutno. dost smutno. je to takové divné, jak jsem doma sama. ale je mi blbě, tak to asi hned půjdu zaspat, jak přijedu domů.

tež nic nestíhám, Evi ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.