| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jasně holky jaký pak Luxus....si to zasloužíme.~6~Odnosit. odrodit, vychovat a ještě u toho vypad dobře aby ta naše polovička nekoukala po jiných. :-) To chce čas a kde ho vzít když se pořád točíme kolem dětí a plotny ? Kde pak žádný Luxus, zasloužíme si to. Já mám taky paní je z Ukrajiny a ta je vděčná že si může přivydělat a tak není ani drahá. V zahraničí je to docela běžné že cizinky pracují jako hospodyně. Mě to tedy nevadí že je z Ukrajiny ale vím že některým to vadí.Teda já jsem spokojená.~R^ Já si založím asi agentůru proto že jsem ji už sehnala ještě nějaký úklid a její kamarádce taky a spokojenost na všech stranách~g~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.