| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No teda Evi, vás se to drží tež ty nemoce , to je hrozné ~;((

No jsem se smála, jak si vymyslela Sárinka to co jí má tatka dovézt ~:-D, a bude hůř ~:-D
Marušky jak se zeptáš, tak ona nikdy neví. ona je ještě taková skromná. zatím.

Jinak - chlop teda říkal, že má plno práce, tak že je dobře, že jde do práce. i když minulý týden byl naštvaný, že jsem to tak zařídila hnedka, že půjde malá do školky hned v pondělí. ale pak říkal, že stejně neví kam dřív skočit. No a dneska teda ji přivezu do školky, a tam na dveřích, že si všichni musí z důvodu povodní převzít děti dneska do 12.30hod. A celý týden je školka zavřená. no tak to mě málem kleplo...
Byla zrovna v šatně ředitelka, říkala, že celou noc byl ve školce povodňový tým. a říkali, že teda jak rodiče nic netuší, tak že teda mají děti přijmout, ale max na dopolko. že řeka už je plná, že se začne vylívat. Mají hned za zahradou řeku Porubku.
Takže naštěstí má ségra dneska a zítra volno. Tak pro Manči zajede dneska. Nemá auto k dispozici. Mají ho rozebrané, jak naschvál. Takže tramvají. A že zítra ji pohlídá celý den. Ve středu má volno tchyně, tak to je taky zařízené. A volala jsem tchyni, že jestli se nemůže vzít ve čt volno. tak že zrovna ve čtvrtek má hodně hodin - tři. Jinak učí jen tak hodinu denně. Ale všem říká, že učí. Má úvazek 8hodin týdně... a že by si nerada brala volno. no aby se neposrala projednou. že teda ona to teda nějak bude muset zařídit.... no p..... A že jestli by si Marušku nemohla vzít s sebou do školy v ten čtvrtek. No tak o pátku jsem jí už ani neříkala.... tak jsem říkala, že teda at ji vezmu do školy. že prý jí dá pastelky, a at si kreslí.
No a v pátek uvidím - bud si vezmu den volna. nebo něco naddělám ve středu, čtvrtek, a půjdu dřív. a dopoledne ji pohlídá tatík - děda. má před noční. ale měl by jet v pátek asi pro mamku do nemocnice.
Protože jako zákon schvlánosti - mamka dneska ráno natupuje do nemocncie - na týden cca - operace ramene.
No nejdřív jsem volala chlopovi, ale ten mi to zaklapnul. a pak mi to vůbec nebral. tak jsem mu pak volala na druhý mobil. tak že prý neslyšel ten první mobil. no tak ale to nechápu teda, že jakto že poprvé to zvonilo. a pak obsazovací ton. no nic. neříkala jsem mu nic. A říkala jsem mu, že jestli už má ukončený ten paragraf, že je tahle situace, a on že nemá, ale že mi přece říkal, že má práce po ...., že neví kam dřív. Tak jsem říkala, aspon o tom pátku - že by si vzal volno. No že at to zkusím zařídit jinak. že toho má moc. Že v případě nouze nejvyšší to nějak zkusí zařídit. Tak uvidím, bud si vezmu volno já, nebo ten děda bude hlídat.
Jo, ještě včera jsem mu napsala, že jestli by mohl vyzvednout v úterý odpoledne marušku. že jestli nemůže, tak že mi má napsat, že bych zavolala jeho mamině. Na to sms, že on vůbec neví co bude v úterý, a že přece jeho mama mi nabízela ´pomoc , když tedka je mamka v nemocnici - no napsal to trochu jinak ~a~, tak že co zas špekuluju. Prý "to máš asi od přírody nebo od mamy pořád špekulovat" no nechápu, co je na tom, když se ho zeptám, jestli může v úterý zajet pro Marušku...chjo.
Ted mi přišla sms od tchyně, že by mohla Marušku mít i v pátek. tak nevím, jestli si ji zase chce brát do školy nebo co.

Jenže to bych už bez M byla od úterý večer až do pátku ~n~~n~~n~.
Tak ještě nevím, jak to vyřeším.

Jinak my taky máme za barákem potok, tak se taky trochu bojím..... Navíc jak jsme odjížděli, tak Cory kňučela v kotci. Bobek, ale vzít domů ji nemůžem, nechat ji tam samotnou. Jinak chodí i dovnitř. Ale samotná tam být nemůže. Tak je v kotci. Protože ona je tele, a nejde se schovat a mokne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.