| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A jeste jsem zapomela, rozhodne nejsi spatna mama. Ona je to nekdy fuska prijit na to, co vlastne prcek chce. Kamarad to nazyva "budeme hrat na to, ze budu rvat dokud neprijdete na to, co chci".
Nejhorsi je, kdyz mam v hlave, ze musim delat milion veci, zatimco Verunka je presvedcena, ze bych 140% svych sil mela venovat ji. V tu chvili je nejlepsi poslechnout ji, aspon jedna vec bude udelala (postarano o prcka).

To usinani a spani muze byt pricina. Verca, kdyz se nedospi, tak taky porad jenom vrdna a nic ji neni dobry (asi je po mne nebo co :-)

Na uspavani nam pomaha
- In the Night Garden a podobne, nekdy i jiny porad v detske televizi, ale pokud mozno ne moc akcni. Vetsinou je ale potreba ji u TV jenom uklidnit a pak odnest do postylky a tam uspat
- pri uspavani ji taky casto drzim pod prdelkou, nekdy je potreba ji prdelkou i pohupovat (no, cim vic je neklidna, tim vic jsem s ni klepala, po uklidneni jsem zvolnila na pohupovani)
- kojeni, tatinek si teda musi vystacit s dudlikem.
- a do toho vseho ji zpivam, mame svych par oblibenych (nevim, jestli to uklidnuje vic ji nebo mne :-)
- a kdyz spi, tak se musi dospat - hlavne nesmim chtit rano vstat driv (jako treba dneska!!). Nejlepsi je u ni lezet nehybat se a kdyz se vrti tak prikryvat, kdyz se odkope, davat dudlika nebo prso, hladit po brisku nebo po zadickach. Az kdyz nic z toho nezabere a vstava bez breceni, tak je dostatecne vyspala. To samy pres den, kdyz vstava s brekem, je nedospala (ale neni sila, co by ji znova uspala).

A kdyz je protivka protivna pres den, tak pomaha zase ocucat prso, chovat v naruci, zabavit u televize, hrat si s micudou, lezt s ni po kolenou a delat baf z poza rohu, vyluzovat ruzne zvuky ruznymi hrackami, posadit do krabice a jezdit s ni po zemi, delat jerab (zvedam balik vlhcenych uterek a vrcim u toho) a nebo vzit ven (uz chodi, tak ji treba v obchodaku vysadim z kocarku a necham at zamiri, kam chce). Kdysi narikala z nudy - ale to odpadlo lezenim. Ted je to zpravidla, kdyz delam neco velezajimaveho (treba v kuchyni) a ona to chce taky videt. To se pak snazim ukrojit chleba jednoruc. Jo a kdyz jsem s ni doma sama nebo kdyz vsichni jeste spi, tak na zachod a do sprchy chodim jedine s jejim "dozorem" :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.