| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky tak u nás je to to samé. Taky jeden velký boj. Budou mu tři roky a nějaký večerní uklízení se ho zásadně netýká ale zajímavý je že jenom doma když jsme u někoho na návštěvě tak to jde samo to stačí říct jenom jednou a je uklizeno ale doma s ním nehnu i když je chytrej až dost na svůj věk i ví kam která hračka patří ale uklízet prostě nebude. Můžu nadávat horem dolem, vyhrožovat, ani výchovná na zadek nezabírá. Při uklídu jsem teda zásadně s ním v pokoji. Když mu řikám vezmi to a to autíčko a dej ho tam a tam on si sice to autíčko vezme ale než ho uklidí na to místo kam patří tak autíčko zrovna musí udělat ještě milón věcí okolo ~:-D natankovat někdě zaparkovat naložit lidi objet celý pokojík apod. takže ve finále jednu hračku uklízíme pomalu deset minut. Jsem z toho pak akorát na nervy. Zkusila jsem to že mi bude hračky podávat a já je budu uklízet to se mu zalíbilo jenže jsem od toho zase rychle upustila protože je moc vychytralej a hlavně vyčůranej ~t~ že by pak až by byl starší už sám neuklízel. Zkus tu metodu se skřítkem bordelníčkem ta se mi zamlouvá já to zkusím taky protože svoje hračky má moc rád na to aby o ně přišel jednak jich moc nemá a ani je jentak nekupuju jen když jsou vánoce narozky apod. Tak hodně zdaru :-) my v září jdeme do školky tak se k tomu taky musímě nějak dopracovat a a i budeme mít v září přírůstek jo ještě to bude boj protože je to celej tatínek ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.