| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já tež cosi napíšu.

Martino a Evisto, fakt máte můj obdiv, že k práci, rodině zvládáte ještě studovat VŠ. to fakt nechápu. Já jak přijdu z práce, tak jsem unavená až hrůza. Tak honem cosi trochu poklidím doma. a snažím se být trochu s Maruškou. a pak chystání večeře, koupání, chystání věcí na druhý den do školky. a padám únavou do postele. Dneska si ještě vařím na zítra jídlo do práce. Ptž zítra mají samé nedietní jídla - máme tam sice dvě restaurace, ale obě nic moc. Dneska jsem byla v rest. s tou mojí kamarádkou. scházíme se každý den. je super. fakt si dovoluju říct, že jsem našla kámošku. Sice nemá ještě děti, je stejně stará jak já. Ale hrozně si rozumíme, a hrozně moc se nasmějem :-)A chodíme převážně na oběd spolu, a nebo si dáme scuka u nich na patře s dózičkama s obědem, a jíme :-)
Jo, Evisto, beru ty AD, ale někdy mě to holt přepadne. ~n~

Dneska si Pavel odvezl Marušku. Bude u něj do čtvrtku večer. Protože nemám hlídání, a školka je kvůli povodním zavřená až do pátku. Minimálně - podle toho jestli budou vytopení. ~n~
No tak toho moc nepochodila a nepocvičila ve školce. Je mi tak líto té besídky, taaak jsem se těšila ~n~

V práci je to fajn, docela mě to i baví.

Uvažuju že si v pátek vezmu volno. Na pátek je to docela problém s tím hlídáním. A to už bych bez Marušky byla ode dneška až do pátku. A to se mi moc nechce. No uvidím, jak se rozhodnu zítra.
Mám do konce roku nárok na 18 dní dovolené. A to počasí no hnus. Tak bych i zůstala doma ráda.
Nebo třeba i v pátek něco uvařila. Možná že mamku pustí z nemocnice už v pátek, se uvidí. je zrovna po operaci - rameno.

Jinak Mochi, muselo to být super zážitek. Jako ten název znám, ale nevybavuju si, co je to za hudbu.

Ad povodně.... no mazec. Včera (máme na patře hodně poláků), tak jeli domů, protože by se prý možná už odpo nemuseli dostat domů. Je tu všude hafo vody. Fakt šílené. Ta cesta jak jezdím z práce, tak ta je uzavřená. Tak jezdím jinudy. Nějak jsem si zvykla na pohodí, a v tom počasí se mi nechce, tak jezdím ted každý den až do práce autem. Je to sice daleko.... ale zas to pohodlí, a za 25 minut jsem v práci.

A zítra si asi něco naddělám, když mě M doma nečeká. A stavím se nakoupit. Už ted mám nadděláno hodinu a čtvrt. Tak se bude každá minuta hodit na příští týden, jak budu dávat malou do školky.

Jinak u nás potok zatím je v míře únosné. Takže snad to bude ok. (máme za plotem potok)

Tak to je ode mě vše. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.