| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No božátko Lucka, informuj nás, jak to pokračuje ~n~

Holky já opět včera zvracela, zas mi bylo blbě, ani už nevím z čeho. nic tak hrozného jsem nejedla. ale udělala jsem si jídlo do práce - maso, a nakrála sjem si pod to maso jednu papriku.... tak možná z toho. Nijak nervově labilní jsem včera nebyla. Ale možná je to už podvědomí. mele se mi to furt v palici....

Dneska jsem odešla v devět z práce. jela jsem k dr. tak mi znova udělala odběry. výsledky budou zítra.
A poslala mě akutně na gastroskopii - polykání hadice ~n~
už jsem měla dvakrát žádanku - jak jsem byla s malou v nemocnici, tak mi taky bývalo často takhle zle - jak byla pořád v nemocniciích.
a pak asi před dvěma lety.
ale dycky jsem to vzdala.
tentokrát jsem šla tam akutně. tak jsem to už dala.
no bylo to hrozné. ale zvládla jsem to.
mám to v pořádku.
takže je to fakt asi všecko nervového původu.
plus podrážděná ta játra.

jsem nějak neodolala, a napsala chlapovi sms, že mi zas bylo zle. že jsem odešla z práce dřív. (TL to věděl, psala jsem mu to na komunikátor, říkal, že v pohodě, že si mám odpíchnout odchod k doktorovi, a na zítra jsem si vzala dovolenou, říkal, že ok)
že je mi furt zle. že mě dr. poslala akutně na polykání hadice, že to bylo hrozné. ale že jsem to zvládla. že to mám v pořádku. tak že to mám asi fakt všecko od psychiky.
myslela jsem , že mi napíše něco jako že jsem božátko. a on jen napsal, že s takovou ještě ve zkušebce o to místo přijdu. a jako z čeho mám zas nervy?
~q~~q~~q~:-©~Rv

Leoni, napiš, jak je Lucce!~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.