| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky,
teda Leoni to je síla. Chudák Luci. No doufám, že jestli je to otrava z jídla, tak se to pořádně prošetří a viník bude potrestán. ~o~~o~ Chudáci děti, místo aby se jeli zrekreovat a užít si legraci, tak jim je zle.

Janet, tohle už je fakt vážný. Mácháš se v tom teda pěkně. Neuvažovala jsi o tom, že k těm lékům žačneš chodit někam k psychologovi? Třeba by ti pomohlo se z toho všeho vypovídat někomu cizímu, třeba by ti poradil co a jak dál.
Ten pán, co s ním máš malou, je fakt studenej čumák. Co by mu to udělalo, že by se zeptal jak ti je. Já to fakt nechápu ~a~~a~

Zítra ráno vyrážím s dětma na chalupu, je tam pouť. Tak se sjede celá rozvětvená rodina. Většinou se bohužel vidíme jen jednou za rok o pouti ~f~
Včera jsem byla po 10ti letech na alergologii a dělali mi ty testy na co jsem alergická. Tak mi kompletně natekla celá ruka, tak dr konstatovala, že jelikož jsem alergická úplně na všechno tak ani nemá cenu mi dávat nějaký vakcíny. Dostala jsem jen léky na snížení příznaků a i u toho jsem si připadala, že jsem si je vlastně vyprosila. O kontrole už nebyla řeč vůbec, tak jsem se zeptala, jestli si zase můžu přijít pro recept na ty léky (obvodní je nemůže předepsat). Dostalo se mi odpovědi typu - no tak když to musí být tak teda jo. ~q~~q~ Že jsem tam lezla.

Jo, Leoni, že pozdravuju Vikinku. že si někdy spolu zatrsáme když máme stejný vkus na hudbu ~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.