| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslím, že tohle zaplňování bytu souvisí s její vnitřní prázdnotou, takže se to snaží zaplňovat věcmi. Nelíbí se mi ten váš postoj, že k vám nemá jezdit, když vy nemůžete jezdit tam. My máme taky byt plný krámů, manžel má něco trochu podobného jako tvoje mamka, můj taťka k nám proto chodit nechce, ale nikdy to takhle neřekl (to mamka) ale chodí mamka, bez problémů hlídá tady u nás, když to potřebuju, pomáhá mi hodně. Táta by mi taky pomohl s čímkoliv. My k nim jezdíme taky docela málo, prostě ona přijde kolikrát třeba 1x týdně. Možná byste nemuseli babču vyřazovat ze své rodiny pod podmínkou, ať si doma uklidí a zvát ji normálně k vám. Nikde není psáno, že MUSÍTE chodit k babičce na obědy. My někdy jdeme, ale častěji nám máma prostě nakoupí, jsme na tom hůř s penězi než oni a hostí nás takhle. U nás si dá jen kafe, koláče si k němu přinese.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.