| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobry den, potrebuji se podelit snad i poradit, jsem v malinko podobne situaci. S pritelem nejsme spolu tak dlouho jako ostatni pary, ktere se bavi o svatbe, ale me to velice rmouti. Uz na zacatku jsme spolu zacali bydlet od prvnich dnu jako manzele, klasicka delba prace, spolecne finance, pece o druheho, zkratka vse, co k partnerskemu zivotu patri. Po nejake dobe prisel pritel za mnou s zadosti o ruku, zname se jiz dlouho jako kolegove z prace... rikaval ze vi moc dobre co ho semnou ceka. Byl to doposavad nejstastnejsi den v mem zivote. Resili jsme datum i Jak by co melo vypadat.... skoncili jsme pak ale u otazky financi.... byla jsem schopna je sehnat behem par dnu, ale tu uhodila kosa na kamen zacalo prekrucovani a zdrahani az to skoncilo odkladem na nekdy ... pul roku na to jsem se narovinu zeptala co stalo s nasim svatebnim dnem a odpoved byla studenou sprchou."Nevim jestli je vhodna doba nato abychom se brali" pritel mi zatajil par informaci, jeho prohresky z mladi se zacali projevovat v podobe neznamych .... dluhu... tvrdil a stale tvrdi ze se musime nejdrive splatit a potom se muzeme zabyvat jinymi vecmi. Nedovedu pochopit, ze by o tom drive nemluvil... obavam se ze jsou to jen vymluvy. Vse byl jeho napad, dal smer me predstave o nasem spolecnem zivote a ted mi ji vzal,nejhorsi na tom celem je, ze to neni poprve... uz nekolikrat me takhle poplasil, ze jsem jiz nekolikrat mela sepsany seznam hostu a potom opet uderil svoji nemilosrdnou teorii o vhodne dobe... v cem spociva problem? Je to opravdu v one ohleduplnosti ke me, kvuli jeho dluhum, na ktere ovsem stejne doplacim jiz ted, nebo problem tkvi v jeho nerozhodnosti, ci je nadneseni snatku jen jakasi pojistka v podobe me osoby? Prosim rada bych znala nazor druhych lidi.... opravdu nevim zda ma cenu porad jen cekat a trapit se.... dekuji

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.