| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No po zkušenostech osobních. Dostala jsem neštovice v 25. Přesně na narozky ~n~. Měla jsem skoro týden 39,5 musela jsem dostan antb. neschopenka 3 týdny. Pupeny všude na sliznicích, takže krk, pochva,... děs. a v ochlupení na hlavě, pod paží,... bylo mě dost mizerně.
Naše děti to měli ty tři nejstarší. První, když mu bylo 2 a čtvrt. Chytil to naprosto neplánovaně od bratrance - průběh dva dny zvýšená teplota. Celkově asi 10dní Mája ta chodila do školky a od prosince, kdy jsme o nich věděli, tak je chytla až v květnu to jí bylo skoro 4 a mladší měl 18 měsíců, když to chytil od ní. Průběh byl podobný.
Kámoška se pokoušela od nás nakazit a nepodařilo se. A chytli to až za rok úplně náhodou.
Naší benjamínku, až povyroste tak do toho školkového věku bych asi nechala taky nakazit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.