| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá badady,
otevřela jsem internet a vidím tvůj příspěvek a jsem zrovna na drátě se ségrou. TO JSEM JÍ MUSELA PŘEČÍST DO TELEFONU. Přes kopírák, echt to samý naše máma. I když já jsem ta, které to vadí, ségra to tak nebere. Jenomže já mám děti a starší je alergik. Naposledy u ní byl únor 2009, dostal tam,z toho nahromaděného harampádí, na kterém se usazuje prach, astmatický záchvat. Od té doby tam manžel zakázal dětem jezdit. Sám vidí jak to tam vypadá. Přesunují se hromady z pokoje do pokoje, aby si šlo kam sednout, lehnout. I když je pravda, že se máma vždy snažila uklidit, než jsme dojeli ( no, uklidit....spíš utřít prach a vysát...a nějak všechno šikovně zamaskovat, uklízet není kam)K nám jezdí zřídka, je to pracující důchodkyně, ale já vím, že jsou jí cizí milejší než rodina. Oni ji víc ocení. Není na ni spoleh. A já už jsem rezignovala. Hádala jsem se s ní v jednom kuse. Tak aspň vím, že nejsme samy. My se tam chystáme uklidit v červenci, až bude na dovolené, hezky za jejími zády. Jinak to nejde. Ségra, které to nevadí, říká, že je to nemoc. Vždyť ona schovává i naše školní sešity, kdyby jsme je náhodou někdy potřebovaly. A to jsem ze školy - nejmladší - 22 let.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.