| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lucíku, moc Tě chápu. U nás je to taky tak a taky mě to vždycky mrzí. Moc se mi líbil přístup našeho soudeda - pro syna je to taky děda :-). Filípek u něj byl na návštěvě a když jsem si pro něho přišla, tak vyváděl, že tam ještě chce být. Soused mu řekl: "Filípku, jestli budeš takhle maminku zlobit, tak já už tě tady příště nechci" Nemusela jsem jednou já být za tu zlou, co ho násilím tahá domů. Takhle by to podle mě mělo fungovat, ale u babiček se mi o tom může jenom zdát.
Tchýně taky vždycky se zadostiučiněním vykládá, jak byl syn u nich hodný až do té doby než jsme si pro něho přijeli my. To nechávám bez komentáře, ale vždycky si říkám, že to, že se u nich chová slušně, je především zásluha mé a manželovy výchovy a ne její.
A je jasné, že dítě nejspíš nebude zlobit někde, kde si samo nemusí utřít ani zadek, natož pak dělat ostatní věci, které po něm vyžadují doma rodiče - jako uklízet po sobě nádobí, hračky, samo se převlékat a najíst se - mimochodem, pořád mluvím pětiletém synovi ~q~
Takže Ti moc neporadím, jenom jsem Tě chtěla podpořit, že Tvoje pocity jsou naprosto normální. Ale strach z toho, že Tě syn bude mít míň rád, mít určitě nemusíš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.