| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám následující prblém - od minulé středy se potýkám s nevolností u dcery (9let). Začalo to v úterý odpoledne, bylo jí na zvracení, byla fakt zelená a bolela ji hlava. Pak v noci dvakrát zvracela. Nechala jsem ji den doma, vypadala OK. Druhý den jsem ji poslala do školy, v devět mi učitelka volala , že si mám pro dceru přijet, že je jí fakt hodně blbě. Vypadala zase ještě hůř, doma pak spala a spala. Ještě v pátek pospávala, pak se přes víkend dala do pořádku. Samo že držela dietu atp.
No a dneska ráno vypadala dobře a pak mi o půl osmé volala do práce, že je jí zase zle. Nicméně školu "přežila", a teď už zase celé odpledne spí a vypadá mizerně. Nemá horečku, nic ji nebolí, jenom se jí chce zvracet (zase jednou zvracela). V krku má takové prosáklé červené nitky. Co mě přijde "podezřelé", tak je docela apatická, ani na kytaru nehraje, ani si nečte. Průšvih ve škole nemá, mluvila jsme s učitelkou a ta o ničem neví.

Zítra s ní půjdu k doktorce, ale bojím se, že mě pošle do háje, že je to o ničem. Což je, ale malá má jet v neděli na školu v přírodě a to si teď netroufám povolit.

Holky-zdravotnice, mám to risknout a poslat ji, nebo se snažit vymámit od doktorky papír o nemoci? Malá se těšila,ale teď se tváří, že je jí to všechno jedno, hlavně abych ji nechala spát. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.