| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

platila jsem si dva měsíce paní na úklid, když jsem po 4 měsících těhotenství stále ještě blila jako amina a byla totál vysátá, doma věčně bordel neb jsem se stále válela, prádlo bylo bud´ spinavé a nebo v koši na vyžehlení, nic mezi tím a i to mě strašně deptalo a začali se mi nabalovat diagnozy jako při prvním dítku a bála jsem se, že ještě skončím v nemocnici. Žijeme daleko od rodiny, nikoho tu nemáme a tak to měla být paní na úklid a případné hlídání. No... taky jsem se s tím nedokázala srovnat, paní docházela 2 měsíce, jenže já před jejím příchodem jsem se vždy vyhecovala a uklidila a tak na ní zbývala jen vyluxovat a vytřít podlahu a to prádlo. Prádla bylo na začátku fakt hodně, tak že první měsíc mi to ani nepřišlo, ale ten další, když jsem vidéla, že vytírá náše jednopodlažní bydlení celkem 3/1 hodinu a pul, tedy i s luxováním, ale to já běžně zvládám maximálně do hodiny a to ještě přeháním a zvládám u toho rozmarnosti naší ratolesti, kvrdlat cosi na plotně a pověsit prádlo, docházela i zvlášt´ na to žehlení a i ty 4 pračky, co jsem si tak spočítala, jí zabrali 2hodiny, já když si k tomu s klukem pustím pohádku, tak to mám za "Dobu ledovou" vyžehlený a tak jak jsme zvylí. Tak že po dvou měsících, když jsem se dostala do formy jsem paní na úklid utla, prostě jsem se z toho necítila dobře, doufám, že i s druhým to budeme zvládat v pohodě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.