| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holčiny,
trošku jsem toho přečetla, ale moc si toho nepamatuju. Mochi, Honzíka mi je teda líto, furt na hromadě. Snad bude líp, posílám ~6~.
Terezko, dortík je moc hezký, Marťa by si ho nenechal ani rozkrojit ~t~~t~
Leoni, tak to že se holky k sobě chovají moc hezky, a hezky si pohrají, tak to ti moooooc závidím. U nás je nejlíp, když je jedno děcko doma, a jedno u našich. To jsou nejzlatější oba dva. Jak jsou chvíli spolu, děs běs. ~o~~o~
Teď jsou skoro pořád rozdělení, furt se učím, tak nestíhám.
Dneska jsem měla zase zkoušku, ještě čtyři, napsat dvě seminárky, a mám rok za sebou. ~b~

Dnes jsem taky byla s Marťou na kontrole v Ostravě na očním. Byl moc šikovný, i sestřička ho chválila, i dr., ale co tam se dneska dělo.... Měli tam jakési opraváře, sestřička furt po nich křičela ať nevrtají, že jsou tam malé miminka, byla protivná na všechny. No ale asi je tam chudáky taky někdo poslal, tak co měli dělat, že?
Vyšetření dopadlo stejně jako minule, nechá mu brýle stejné, i když by prý snesl i větší dioptrie, zatím má na každém oku 4,5 dioptrie. Skla má jaksi vycentrované ne na střed ale na bok, aby mu to ty očička spíše táhlo do strany, a né k nosánku.
Nechala jsem si napsat poukaz na sluneční brýle, no ale stejně si je musím zaplatit sama, prej už nemám letos nárok. ~a~
Teda dr. mi je nechtěla ani napsat, ale jsem ji ubezpečila, že si je fakt chci zaplatit, že je pro něj prostě chci, tak mi ten poukaz nakonec napsala.
Byla tam taková divná sestra, nevíš Janet? Byla taková starší, a měla vlasy spleteny do hrozně moc copánků. Byla jakásik zmatená, prej tady to podepište, ale co podepisujete se mi nechce vysvětlovat, bo bych to říkala už po stopadesáté.
Vezl mě tam švagr, a sestra prej: Marťa si sedne sem, maminka sem a tatínek sem. Tak švagr říká: já nejsem tatínek, já jsem strejda. No, myslím, že si musela myslet. Prej strejda. ~t~~t~~t~~t~

Michalka jede zítra na víkendovku do Koutů nad Desnou, s domem dětí a mládeže. Ještě nikdy takhle nebyla, tak to chce zkusit. Budou mít i prohlídku přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně. Jen z toho dešťa mám docela strach. Jede tam, aby se seznámila s děckama, protože s tím domem dětí jede v srpnu i na tábor, tak ať už tam někoho zná.

A Marťa jede v úterý se školkou do ZOO do Olomouce, tak to mám taky strach, aby to ty dvě staré učitelky co mají zvládly, ale ubezpečovaly nás, že se nemusíme bát, že jezdí každý rok, a prej v poho. No Marťa zatím jet nechce, ale on je takový mamánek, tak snad to tam zvládne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.