| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, Viki čučí na satelit a snídá, tak toho využívám.
Za chvíli má přijet mamka na celý den na návštěvu, tak se moc těšíme. Včera jsem vyvařovala a pekla~R^. Uvidíme co vymyslíme za program.

Evisto, souhlasím s tebou, měli by aspoň polovinu vrátit. Je to názor všech rodičů. Odjezd si dobrovolně nevybrali, ale blili a srandili všichni, včetně učitelek. 1 dítko skončilo v nemocnici. A většina dětí měla i teploty. Takže uvidíme, jak to všechno dopadne. A díky za pochvalu holčiček, ale můžu ti říct, že teď je to ještě 100x lepší, než čeho si byla svědkem.~s~~s~~s~

No ale abych se jen nechválila, tak si nemyslete, že neřeším spory. Taky ječí, piští, hádají se a Viki většinou mlátí Lů. Ne není to naopak, ona je potvora. Ale největší řev je, když jdeme třeba domů, a lů ještě chvíli zůstane venku s holkama. To je mazec. Viki chce aby šla domů Lucy taky a to pak slyší celý barák řev...

Udělali nám za barákem hřiště, pošlu fotku ať vidíte. je to super. Z okna na ně krásně vidím a když chtějí jít ven, tak je pošlu když musím vařit a vidím na ně. Lucka je zase opravdu zodpovědná a na Viki dohlídne. Ale většinou tam radši s něma jsem. Ono se tam pak sejdeme s mamčama a kecáme, takže super.

Mochi, no já to asi špatně pochopila~y~~t~, ale mi to tak vyznělo, že jedeš a ať se manža postará~t~. Tak to je dobře, že žádná krize není~R^. Užíj si víkend s kámoškou a mohla bys pro nás udělat aspoň 1 fotku né? Ať vidíme, jak jste se měly holky~s~~R^
No já Viki dám teď po měsíci do školky a jsem zvědavá, co bude. Mám z toho obavy teda. Ale zatím to silný dýchátko zabírá a už mi skoro měsíc ani jednou nezakašlala a chrupká celou noc~m~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.