| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janet, jojo, u Šajnarové. Sice je taková nemluvná, ale je hodná. A mě řekne všechno co chci, protože já chodím všude s lístkama. Normálně jsem se vytáhla papírek, a postupně jsem se jí zeptala na všechno, co jsem chtěla. Teda všechno, měla jsem jen dvě otázky, a to, zda musíme furt lepit, a ty sluneční brýle.
Brýle víte, a na lepení mi řekla, že to není až tak nutné, protože prý vidí na obě oči stejně, nemá vadu jen na jednom oku, ale že když lepíme, tak ať lepíme dál. Že to ty svaly procvičuje. Jsem se jí ptala, jestli to naše lepení od 6 od rána do 12 v poledne stačí, nebo jestli lepit ještě když se ve školce vzbudí, a říkala, že to stačí.

Byla jsem vyprovodil Míšu k autobusu, a málem jsem pustila i slzu ~n~~n~~n~. Jak na mě bobek mávala z okna z autobusu. Ale jinak se těšila.

Cestou dom jsem pak stihla odvolit, teď jsem trošku pouklízela, bo mi volal Martin, že přijede zítra (měl jinak přijet až za týden), a valím k babičce, je u ní Marťa, a babičku musím doprovodit k volbám.

Tak hezký víkend všem ~3~~3~~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.