| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dneska jsem v práci sama - moje dvě kolegyně (jsme tu 3) odjely na služebku do finska. tak jsem tu sama. a tím, že je to fakturace, a ta se uzavírá na konci měsíce, což je dnes, tak ve dvou programech, co děláme,tak už nemám nic dělat - je to už spočtené, uzavřené. A jeden, co můžu, tak ten mi hlásí, že tam jsou oni ve finsku. Takže nemám co na práci. ~:-D tak jsem na netu.

a tak asi bude dneska celý den. ale pomalu to utíká ~a~

tak na co jsem chtěla reagovat...

super, že jste si to tak užili - ty manžovy nározky. "můj" má taky nározky jak Dušan, ve stejný den. Koupila jsem mu flašku - to on zúročí určitě na těch jejich občasných akcích té své "skupiny" ~;)
měla jsem Marušku o víkendu opět já.
měl fušku. ale psal asi v poledne včera, že by se za Maruškou stavil. Tak jsem mu napsala, že se přece nemusí stavovat, že mu ji klidně dám až do večera, at si ji užije. tak ji vzal někam na zákusek prý. Pak přijeli asi v šest zpátky. se zákuskama, hambáčema. sedl si na terasu. asi to chtěl s náma oslavit ty nározky. říkal, že kromě mě, Marušky a jeho maminy (a pak ještě sms od mojí ségry) mu nikdo nepopřál.
se divím, že ani ta jeho "superkamarádka"
on si ted koupil padák - nebo teda si půjčil od svojí maminy na ten padák 20tis. , ale ještě nemá nějakou sedačku a nějaké další věci. prý že kdyby ho do toho brácha nezlanařil, tak že by si to nekoupil. tak jsem mu řekla, že snad má nějaký vlastní názor, a je dospělý (svůj názor nemá, co řekne jeho brácha, tak do toho vždy jde, tak to bylo vždycky). No tak říkal, že jo, že to chtěl dycky zkusit. ....~a~
No ale já jsem ráda, protože takhle se bude třeba věnovat víc tomu padáku, a když budu mít Marušku já, tak nebude doma sedět, a budu vědět, že má koníčka, po kterém toužil (když jsme byli spolu, dycky říkal, že by to chtěl zkusit, že jen já ho v tom brzdím)
No ale jak jsem mu přála, a dala mu pusu, tak to bylo hrozné, bylo to tak divné ~n~

Jak pak přišli večer, tak já uznávám, že se má vychovávat, to jo, já taky kolikrát po Marii řvu, nebo jí dám na prdel. To jo. Ale za blbost jí říkat např. "ty smrade" nebo že jí dá přes hubu ~a~ Přitom vím, že ji miluje nade všecko na světě. Jsem zvědavaá, jestli zítra přijde na tu besídku.
No bylo vidět, že si to max užili, i když nadával, jak to bylo "hrozné", jak mu pořád Maruška zdrhala v tesku, a všude. Jak bych to nevěděla, že... já nevím co s ní, ji postrašíte, že ji někdo ukradne, ona se pár vteřin drží nohy, nebo ruky. a pak zas začne zdrhat. No je po tatkovi, on byl prý taky takový jak byl děcko. Já jsem se držela máminy sukně. Ona je celý tatka. Fakt povahově celá on.
Koupil jí krásnou čelenku - takovou tu moderní - jako takový ten šátek, hrozně jí to sluší. a hrníček, a jakési blbosti. Prý za to, že mu tak hezky popřála. Maruška mu "upekla" dort - z písku. a namalovala krásný obrázek.

Pořád prozkoumávám net, kam bych s malou jela na minidovču. chci nějaký aquapark, ona miluje vodu. to ubytování je ale tak drahé. Našla jsem i v praze nějaký aquapark - nějaký největší ve stř. evropě (Průhonice). Mochi, byli jste tam někdy?
mám totiž v praze "kamarádku" - no byly jsme kamrarádky nejlepší na střední. ale ona ted žije v praze, dělá kariéru, a docela jsme se vzdálily. tak jsem jí napsala, jestli by nás tam u ní nechala třeba 3 noci přespat, tak uvidím, co odepíše. jestli třeba nejede zrovna na dovolenou. nebo tak. ona jezdí každý rok na měsíc na Maltu - na jazykový pobyt.
tak si říkám, že by to bylo fajn, ušetřily bychom na ubytování, tak bych to vrazila do vstupného - do toho aquaparku, a pak třeba někam ještě.
no snad napíše, že nás tam nechá.
jinak budu muset vymýšlet dál ~d~
a je tam v praze, Mochi, něco dalšího, co stojí za to vidět - pro děcka?

Jinak v pátek jsem malé napustila na terase bazének - byl pařák šílený. a my jak máme tu terasu zastřešenou - tak je tam fakt horko. koupila jsem jí takové to pískoviště mušli - že z toho víka se dělá bazének. tak jsem jí tam napustila teplou vodu. byla štastná jak blecha. pak ale vylezla , utíkala za mnou (prý mi chtěla říct "miluju a zbožňuju" ), a uklouzla. a hlavou - pravým spánkem sebou praštila na dlažbu. No rána jak z děla. řvala jak šílená. Pořád šíleně řvala a volala "můj mozek", "mi praskne hlava", no měla jsem hrozný strach. Pak mi říkala, že se jí chce spinkat. no tak jsem ji naložila do auta, ajela s ní do nemocnice. v aute i hodně zvracela. No takže rtg, to měla v pořádku. pak na neurologii - tam řekli, že to vypadá, že je to ok. No ona jak se vyzvracela, tak najednou jako by utlo. a už zas skákala a lítala. a zpívala si, a dělala ty svoje blbosti.
No takže nás pustili naštěstí domů, a pak jsem ji v noci hlídala.
Tak s ní dneska mamka jela na kontrolu na dětské. Tak dneska nešla do školky. Ale zítra už půjde.

Tož tak u nás.

Jinak Martino, jsem se musela smát, jak jsi tu psala, že ten tvůj švagr říkal u dr. že je strejda ~:-D
No mi taky připadá, že když má Maruška zalepené to oko, že jí hodně ujíždí ~d~ fakt nechápu.
No o víkendu jsem dohnala spoutu restů - vytřela jsem celý barák - uf, to byla fuška. fakt. vyčistila koupelnu, konečně vyžehlila! což považuju za vítězství. přebrala zimní věci. to jak šla Manči pryč s tatkou.
měla jsem sice v plánu s ní jít v neděli odpo na hřiště, ale samo že jsem ji radši nechala s tatkou, se mnou je pořád. hrozně se na něho těšila.
a nakonec jsem byla ráda, protože začlo lít.

Tak to je asi konec románu ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.