| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já taky pořád myslím na malou Lucinku od Mochi ~;((. Honzík to jen tak plácl, to on tak nemyslel. No ale fakt tam zavolej, nebo jim napiš mail, at se slitujou, že jsi na prášky, že moc prosíš, aby tě vzali dříve, že do září se zblázníš. Úplně tě chápu ~;((
Přece potřebuješ nějaké informace.
Zkus se zkontaktovat s jinými maminkami z těch stránek.
Když jsme zjisitili, že má Maruška tu kataraktu, tak jsme taky se zkontaktovali s rodiči dětí s kataraktou, taky jsou stránky. A docela mi to pomáhalo se v tom zorientovat, a vyměnit si zkušenosti. Pak jsem narazila taky na Rodinu - a oční problémy. I když tuhle nemoc jste tu neměly. Sdílená starost je poloviční starost. ~n~
Moc držím palečky, at jsou trošku lepší zprávy. ~s~

My na očním dopadli docela dobře. nebo moc podrobností nevím. Sestřička mi to řekne v pondělí, zpráva prý bude v kartě. Ale prý se jí asi konvergence u primářky povedla. Protože prý ji primářka pochválila, jak dělala konvergenci, prý řekla, že je šikovná. Jinak se prý chlap na nic neptal. viděla prý 3. řádek odspoda - v brýlích, což je dobré si myslím.
A hlavní je to, že zákal je pořád stejný, nešíří se. to je nejdůležitější.
Přeju lepší zprávy i Mochi. určitě se zkus nějak domluvit!
a co manža? jak ten to vidí? ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.