| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem měla den blbec včera. Furt jsem čekala, že přijede manžel z taxikaření a já budu moct jít ven koupit plínky, abych nemusela kluky tahat do toho mizernýho počasí a on furt nejel a nejel, tak jsem se nakonec v 5 odpoledne vypravila sama s dětma a to už jsem byla hodně unavená. Měla jsem dát rozmnožit klíč od zámku ke kočáru (resp. kolu), koupit plínky, koupit si Family Star a nakoupit něco k večeři a trochu se cournout, když už budeme venku. Všechno v dosahu pár metrů od baráku. První kiks, když jsem rozmnožovala ten klíč, tak jsem zaparkovala kočár s dítětem a dala ten klíč tomu chlapíkovi, tak on chtěl i ten zámek, tak jsem ho byla odmotat a v té chvíli jsem já blbec měla za to, že je kočár odbržděnej a odbrzdila jsem ho, najednou v krámě koukám, že je kočár pryč. Odjel dolů, málem skončil v silnici, ale zachytil se o popelnice, díky Bohu, jinak byl kluk na maděru, je to hlavní ulice s obrovským provozem. Pak jsem vzala klíče zaplatila a šli jsme pro časopis, ten měli, tak rychle pro plínky, u nás všechny obchody zavírají v 6, to jsme zmákli, nakoupit, v obchodě jsem platila stravenkama a nedošlo mi, že prodavačka chce ještě 5 korun, žila jsem v pocitu, že mi je má vrátit, takže si řekla, ale byla moc milá, je to malá sámoška, už mně tam znají ~;)~f~. Pak ještě kouknout na auta a najednou, kde je zámek na kočár?! No, nechala jsem ho v tom obchodě, že jo!, ale to jsem samozřejmě nevěděla, takže jsem vykrámovala batoh, kočár, několikrát, zámek nikde. Tak jsem si jen říkala, super, mám klíče a nemám zámek, bych si zasloužila, aby mi ten kočár čajzli, necháváme ho v baráku pod schodama. Nakonec tam ráno byl, chlapík se culil jako pako. ~t~ No, dnešní počasí mi hodně spravilo náladu. V parku byl den dětí, tak si starší zaskákal v nafukovacím hradu, mladší zatím hezky spinkal. Užili jsme si to, manžel mi koupil nanuka, takže dneska pohoda. Ale není každý den posvícení. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.