| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to by mě nenapadlo, že už s tím nic neudělám. Však taky píšu, že s tím nic neudělám. Ale alespoň mě příspěvky holek uklidnily, že se není čeho bát.
A v případě toxy se nakažení dá léčit i v těhu, ale musí se o ní vědět.

Tvůj příspěvěk o tchýni je trochu mimo mísu. U nás doma opravdu nežijeme ve sterilním prostředí, to je fakt to poslední, co bych řešila.
A už vůbec to není o tom, že bych se 9m hlídala, tak jak píšeš. Jím v podstatě všechno, listerie se nebojím, protože tu stejně neovlivním, ale bacha, abych nejedla syrová vejce atd, to si zas dávám. Tatarák bych si např. v těhotenství nedala.

Strach z toho, jestli jsem nesnědla "syrové maso", když netuším jak moc se to tepelně upravuje a píšou tam, že je URČENÉ PRO TEPELNOU ÚPRAVU, mi příjde trochu vedle na to, aby jsi mě soudila, jak jinak jím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.