| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď


Evisto, jo, ten chlapeček měl to samé jak maruška 2x - zkalení předního pouzda čočky. Má taky vrozený šedý zákal. Píšu to, páč jsem nějak neporozuměla té větě "Chlapeček nemusel mít 100% stejnou diagnozu jako Maruška, druhotná nějaká zpráva mohla pro jeho maminku být vedlejší a nerozumněla jí ale hlavně když si porozumí doktoři mezi sebou." asi jsem dylina ~d~ :-)

U nás byl krásný víkend - horko, parno. A ted už zase je tam pod mrakem, a bude určitě ruchat. No aspon že víkend vyšel. jsem udělala spoustu práce - vytřela, vysála, udělala si úklid, taky u M v pokojíku, v hračkách ( ikdyž na druhý den už to nebylo ani vidět ~a~), koupelnu, prala jsem ostošest, převlíkla postele, žehlila. byla jsem totiž v sobotu sama. tak jsem to takhle využila. Jo dopo jsem byla ještě na melíru a ostříhat trochu. Nechala jsem si to podbarvit na tmavě hnědo - i ofinu. a nahoru blond melír - champagne a hodně do světla. Je to hezké, jsem spokojená. sestříhat, a šikkmá ofina.
a pak k večeru ještě na nákup.
Pak přjel chlap - dovez Marušku. Byli v zoo - v Lešné - ještě s jeho kolegou, děckama, ženou. Nějak se mu nechtělo domů.. tak jsem mu nabídla kafe. to nechtěl. vyvalil se do sítě na terase. a kecal jak je free, jak ho nikdo do ničeho nenutí... no maso. ~a~ že se mu pokazila sekačka, a že už je tam půlmetrová tráva po celé zahradě. no a že mama říkala, že až se mu bude chtít, tak že aby to třeba vzal křoviňákem. no tak že prý až bude čas.... ~a~ no a čas není, že si zajede v neděli dodělat kurz na padák ~q~, jako že ho nikdo do ničeho nenutí. mě chtěl asi vytočit, ale marně. jsem si šla dělat něco dovnitř.
a pak že bude muset vymyslet něco, kam pojede s M na dovolenou, že asi do chorvatska možná ji vezme. no tak říkám, že ale nevím, jak zvládne takovou cestu, že jak někam jedem, tak jsem ji dycky vzadu bavila, že přece ví, že ona nespí moc po cestě, a že i často zvrací, že je jí zle. tak jak chce takovou cestu s ní jet? úplně v klidu. a on že at přestanu hysterčit ~q~. no prostě mě chtěl vytočit.
tak jsem zvědavá co vymyslí....
ještě mi vykládal, že se Maruška v noci vzbudila, tak že je nevyspaný, protože si teda už pak v noci zašel pověsit ven prádlo, a zakuřit (jak by mě to zajímalo ~q~), a že pak sednul k netu, a nejednou prý byly tři hodiny ~q~. nevím, na co mi to jako vykládá. no tak jsem mu řekla, že to je fajn. ~2~ Pak Maruška chtěla jít ještě na kolo - bylo hezky - i když bylo půl8, tak říkám, že až tatka odejde, tak zajdem ještě třeba na chvíli do hospody na džusíka (je to kousek, mají tam venku písek, houpačky, kolotoč, sklzavku). Tak ona ho šla "vyhodit" - tak se urazil a šel. ~2~
Včera jsme byly venku skoro celý den, byla u nás ségra se Zuzi, pak jsme šly k večeru na pivko s holkama (jinam). Tak bylo fakt fajn.

Maruška už je taky trochu nachcípaná (smrká, ale jinak nic), tak snad to přejde. Je to asi z těch teplotních změn.

Leoni, a jak máš dlouhé ty šichty? osmičky? nebo šestky? u nás ted v ostravě docela tesko oslabilo, je tam poloprázdno od té doby, co je otevřený globus.

Mochi, taky na vás myslím, nahlížela jsem i o víkendu, jestli něco nepíšeš, jestli ses tam dovolala, jestli ti něco řekli ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.