| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

If, ale já ti vůbec netvrdím, že když něco zabírá na jedno dítě, že to musí zabírat na druhé...ale od toho jsou právě ti odborníci, kteří by si měli dítě prověřit a poradit~;) a ty jsi prostě žádný problém nevnímala, tak proč bys něco měnila~;)to ani nejde...

já mluvím o těch lidech( já jsem mezi nima), kteří věděli, že je něco špatně...ale furt čekali, že se to nějak zlepší( samozřejmě ještě podporováno okolím)... mohla bych ti dát přečíst diskuzi kam chodim, kde v Tygrových asi 15m řeším, že nás stejně asi bude čekat psycholog, že je Tygr divný....a skutečně jsem tam zašla až v jeho 25měsících..proč, to nevim...měla jsem strach, nechtěla jsem to vidět..nevim prostě~;) ale nepíšu, že je to tak u tebe, to bych si nikdy nedovolila~;)

ale Giga tady píše o tom, že si teda není jistá tím porozuměním..že neví atd, tak na co čekat~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.