| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zazi nehledeeeej.. my tu máme trááááááámů ve starý roubence... už vím přesně na kterým skončím~;)~;)~;)~;)

Tess a vidíš to... ty máš aspoň ten víkendovej relax, já nemám ani to... já jedu 24/7/365 a nevypínám... nejsou lidi, takže prostě chca nechca musím jet volnějším tempem protože nemám kde se dobíjet. Nemůžu si připouštět každou koninu (ber to s rezervou)... prostě něco jde a něco nejde... A v žádném případě si nesmím připouštět katastrofy dopředu. Jo taky mi občas bleskne hlavou, jestli bychom měli Honzíka kdybych to bývala tušila... ale máme ho. Je náš, milujem ho a patří k nám. Má to tak být~d~ a co jsme si naložili musíme zvládnout (a teď nemluvím jenom o dětech)...

Já tvůj téměř "paranoidní" postoj chápu.. Máš jen Tygra a vyflusává tě do do stavu rovnajícímu se nule.. já bych si taky tisíckrát rozmyslela jestli do toho jít s tím rizikem "že to bude stejný" ZNOVA... To je úplně normální~m~... A zároveň proto že máš "jen" Tygra tak máš čas a chuť lovit miliardu informací o tom proč a jak... já na to čas nemám a nemám na to ani sílu.... A možná v rámci ochrany posledního zbytku zdravého rozumu to prostě dělat nechci. Nechci se babrat v tabulkách ... Nedávno mi přišel pitomej email od Rodiny že tříleťák má umět více než tisíc slov a mě to rozebralo na celý zbytek dne... No a CO???? MÁ UMĚT? NEUMÍ! Tečka.. ať mi všechny tabulky škubnou protézou.... Prostě tak...
Je mi ukradený že v tabulce PMV píšou že by měl tehdy a tehdy umět složit puzzle z padesáti kousků, pojmenovat tři části těla a napít se s hrnečku.... Chci aby se blížil "normálu" ale neřídím se v tom tabulkama ale svým selským rozumem.~;)~;)~;)

Mno konec úvah na téma jak se nezbláznit (jsem se trochu rozvášnila)....

Držte nám dneska palečky.. Honza má osobní pohovor s ředitelkou Kubovy školky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.