| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, já myslím, že on mě jen tak provokuje, abych vypěnila, nebo mu něco řekla, jako že nedělá, a on by si zas mohl říct, že je rád, že se mnou není, že jsem hysterka. Tak to myslím je...~a~
Dneska mi tchyně psala, že zítra si vezme Marušku ze školky po O. že už je posekaná zahrada, tak že budou venku, že má být krásně. Takže ono to jde. Ale nechápu, proč mi to on říká. No prostě aby mě vytočil. Si myslím. On není nemakačenko. On maká v práci furt - od nevidím do nevidím. to jo. práce, a pak fušky (takže já furt sama doma s Maruškou, a jak přišel, tak šel relaxovat k pc). ale doma se mu už nechce. On je tak zvyklý, že se doma nic nedělalo. Taky to tam tak vypadá - barák zvenku. to se vlastně začlo tam dělat až jsem tam přišla já, a začla ho honit do toho, aby to tam vypadalo... Takže je vlastně pravda, že jsem ho jen buzerovala. když si to tak vezmu zpětně. ~d~~d~~d~
jak jsem slýchávala , že všecko udělal tak jak jsem chtěla - přístřešek, vyměněná okna, podlaha v obýváku, nový plot, zrušení katrů,... No jako on tam udělal spoustu práce. Ale já nechci slyšet, že je to jen kvůli mě. Já chci, aby to chtěl ON! říká mu to tam Pane, a mu všecko tak stačí. Jeho oblíbená věta je, že to dělal všecko kvůli mě, a že furt nejsem spokojená. že on by to nedělal jinak, že mu to tak stačí. ~d~ Jenže já takhle fakt nemůžu být spokojená. Vyrostla jsem v jiné výchově. My jsme zase furt makali na baráku, ani na dovolené jsme moc nejezdili (Opačný extrém, taky špatně, já vím). Ale nechápu, že mu to tam tak nevadí, že mu to tak stačí, že to nevidí.
Možná je fakt jen hodně unavený. Te´d když chodím do práce, tak už se mi taky nechce moc nic dělat. A jak přijdu, radši jsem s Maruškou - takhle já relaxuju. On relaxuje hrou na počítači.

V neděli je u nás - v OV - cirkus - je to na opačném konci Ov. Uvažuju, že bych tam s M zajela. Ale je to 260 kč pro dospělého. a pro dítě myslím 140kč. což je docela pálka. Je to cirkus Jo-Joo. nebyli jste někdo na nich? jestli to stojí za to? asi jo, no uvidím.

Leoni, no zase si nedovedu představit být za pokladnou 12 hodin, by ti z toho hráblo. to máš pořád být ve střehu - peníze. ~a~

No nic, jdu zas cosi robit ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.